ZABIEGI PIELĘGNACYJNE 

PODOLOGIA. PEDICURE LECZNICZY

Twoje stopy wykonują dziennie od 4000 do 5000 kroków, aby dobrze prezentowały się latem potrzebują  wsparcia. Regularne pedicure w gabinecie pomoże utrzymać stopy w dobrej kondycji.

 Pedicure  klasyczny

Obejmuje: pielęgnację stóp, usuniecie zrogowaciałego naskórka na piętach. Obcięcie, peeling, opiłowanie paznokci i masaż stóp.

Pedicure leczniczy

Obejmuje: pielęgnacje stóp, usuniecie  zgrubiałego naskórka z pięt i stóp, usuwanie nagniotków i modzeli, peeling, usuwanie wrastających paznokci i masaż stóp.

Pedicure Spa

Obejmuje: pielęgnacje stóp, usuniecie  zgrubiałego naskórka z pięt i stóp, usuwanie nagniotków i modzeli, usuwanie wrastających paznokci, peeling, masaż stóp.

 Pedicure w ciąży

Ciąża jest okresem, w którym kobieta w sposób szczególny musi dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Największym problemem wydają się być obrzęki kończyn, bolesność i ociężałość. Rozwiązaniem dolegliwości ze stopami jest proste wystarczy mieć dobrego specjalistę pielęgnacji stóp.

ZBADAJ SWOJE STOPY W NASZYM GABINECIE ZA DARMO.

ZAPRASZAMY

NASZE NARZĘDZIA UŻYTE DO PEDICURE SĄ DEZYNFEKOWANE  ULTRADZWIĘKOWO. JESTEŚMY STUDIEM BEZPIECZNYM DLA KOBIET W CIĄŻY I KLIENTÓW.

 

HOME

Copyright 2008 NAPAJA. Wykonano w WizjaNet.